| maria_9179 a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutor, vreau sa caut un film dar nu mai stiu titlul. era vorba despre o fata surdo-muta care se indragosteste de un baiat care pana la urma alfa ca are cancer si in ziua cand ea isi face operatia pentru a auzi el moare

2 răspunsuri:
| Cσcσ a răspuns:

Salut!
Poate la asta te referi, desi nu prea cred :)
http://www.cinemarx.ro/trailere/Sweet-November-Idila-de-noiembrie-2400.html

| mykydutza08 a răspuns:

Din pacate nu stiu despre ce film e vorba, dar suna extrem de bine filmul, cine stie, poate stie altcineva cum se numeste.