| Darkseeker a întrebat:

Caut un film indian. Este vorba despre o fata care se indragosteste de un baiat. Intr-un final, ea face cancer, apoi moare dansand pe scena pentru niste copii bolnavi de cancer.

2 răspunsuri:
| MarianDeut a răspuns:

Salut, o intrebare pe care o chiar cautam!: www.filmeonline.biz si selectezi filme indiene si acolo vei gasi ogramda de filme indiene.

| mustataboss87 a răspuns:

Iubirea ce-a mare se numeste filmu. Un băiat rolul principal este poet iar ea moare de ziua ei!