| Meap a întrebat:

Buna,am nevoie de ajutorul vostru! :3
Se apropie craciunul iar eu vreau ca anul asta sa iau cadouri familiei mele si aici vine intrebarea: Ce cadouri sa le fac? laughing
Am eu niste idei de ce le-as putea cumpara sau confectiona insa nu sunt atat de bune big grin
Puteti sa ma ajutati si pe mine cu niste idei?
Am o sora mai mare de 20 de ani, una de 12 si parintii carora nu stiu ce sa le iau laughing
Mentionez ca nu pot sa-mi permit cadouri foarte scumpe deoarece le iau din banii mei proprii.
Multumesc de ajutor puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Astamica123 a răspuns:

Eu zic sa nu le iei acuma cine stie ce de sofisticat.ei o sa aprecieze gestul pe care l-ai facut.
Pai pentru sora cea mare ai putea sa-i iei un pulover sau o bluzita,o bratara.o pereche de ugg-uri :)
pentru sora cea mica ai putea sa-i iei un jurnal. ştii tu, care să fie colorat, aşa cum le plac fetiţelor. îi vei explica (,) că în el va putea scrie orice doreşte, şi va putea scrie zi de zi, fără ca nimeni să se uite în jurnalul ei. este strict secret, şi doar ea va putea avea acces la el. pe scurt, îi explici cum vine treaba cu jurnalele.A aparaut acum la chioscuri un jurnal violetta..arata cam asa https://www.google.ro/......ps?/search si daca te grabesti poti sa ii iei acum :)
Mamei tale ai putea sa ii iei o rochie sau o pereche de pantofi, sau de ce nu, un colier cu o bratasa si cercei..sigur o sa-i placa
iar tatalui tau ai putea sa ii iei o camasa si o cravata sau un parfum barbatesc, iar pentru toata familia ai putea cumpara o perna in forma de inima si sa lipesti o poza cu toata familia(sau sa decupezi)crede-ma asta ar aduce armonie in familie :*
Funda?

| Meap explică (pentru Astamica123):

Multumesc, ideile tale sunt chiar bune!
Cu siguranta am sa le pun in aplicare! :**

| Astamica123 a răspuns (pentru Meap):

Nu ai de ce, te ajut si cu alta ocazie :*

| Astamica123 a răspuns (pentru Meap):

Imi dai te rog fundita? big grin

| Meap explică (pentru Astamica123):

Gata, gata :p :*