| DanielaDumbrava a întrebat:

Buna am nevoie de ajutorul vostru la ziua unei prietene m-am intilnit cu baiatul pe care il iubesc s-a uitat de nenumarate ori la mine chiar ne-am privit si ochi in ochi va rog dati-va cu parerea

6 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Poate te place si el. Incearca sa vorbesti, sa aflii.

| Fridăm a răspuns:

La ce să ne dăm cu părerea? La gramatica ta sau la faptul că n-ai auzit de semnele de punctuaţie?

| DanielaDumbrava explică (pentru Fridăm):

Dumnezeule nu stiam ca si pe TPU sint oameni care critica aiurea

| Anna1511 a răspuns:

I-al pe ocolite si intreba-l subtil daca lui ii place de tine.