| ÐrøØPz a întrebat:

Buna
am nevoie de ajutorul vostru urgent I don't want to see
imi puteti da cateva date esentiale despre Arhanghelul Mihail? unde s-a nascut? parinti? faptele din timpul vieti? cum a murit? locul in care se afla sfintele moaste? cam aste imi trebuie...
multumesc frumos.
funda si vot :X big grin

2 răspunsuri:
| bucicut a răspuns:

Buna sa stii ca toti arhangheli si ingeri nu au fost oameni sunt creati de Dumnezeu si arhanghelul Mihail este conducatorul garnizoanei sa a legiuni ingerilor in Rai atunci cand lucifer si ceilalti ingeri s-au razvratit el i-a aruncat in iad este cel mai puternic