| Tina98 a întrebat:

am nevoie de niste expresii frumoase pentru a`mi descrie camera mea.Dau funda pentru cele mai frumoase date intr-un timp scurt..HELP ME. MERSI!

Răspuns Câştigător
| MadRaven a răspuns:

Pai ai putea asemana camera ta cu un mic coltisor de rai sau cu universul tau.
Daca e compunere ai putea sa dai in fictiune si sa spui ca posterele tale prind viata etc.
Fi creativa! Nu e nevoie de expresii atata timp cat impresionezi prin creativitate.
Bafta!

1 răspuns:
| amelicika a răspuns:

Salut!
O mare parte din zi o petrec în camera mea. Din acest motiv am grijă să fie un loc curat, plăcut, liniştit, relaxant şi odihnitor. O mare atenţie am acordat şi aranjării lucrurilor, în special a bibliotecii, în aşa fel încât cărţile necesare pentru şcoală să-mi fie tot timpul la îndemână.

Dimineaţa când mă trezesc primul lucru pe care îl fac este patul. Nu uit niciodată de acest aspect deoarece patul nearanjat creează o dezordine generală în cameră. Dimineaţa, am grijă să nu arunc prin cameră pijamaua, iar hainele pe care le îmbrac sunt tot timpul frumos aranjate în dulap. Din când în când în dulapul cu haine se formează harababură, dar am grijă să le aranjez negreşit pentru că nu îmi place să nu-mi găsesc hainele preferate cu care doresc să mă îmbrac.
Sper ca te-am ajutat!
Funda?