| JustAGirl333 a întrebat:

Am nevoie de niste idei malefice de răzbunare pe o colega. ( Înainte să spuneți că răzbunarea e rea, etc citiți restul )
Eram bff din a 5a până acum. Până în a 5a eram bff cu alta fata. Apoi am fost bff toate trei. "Bff" a avut grija sa o îndepărteze pe cealaltă fata, apoi în a 6a a întors toata clasa contra mea, apoi se dadea "îngeraș " pe lângă mine.
Am băgat-o într-un clan pe Clash Royal ( pentru cei care nu joacă clash Royal : clanul e un fel de grup), apoi a început să ne înjure, a scos multi membri,apoi și-a făcut alt clan.
De curând am aflat că spune des minciuni despre mine și că îmi fură chestii ( pixuri, bani,mâncare,etc,)
Mi-a zis acum că e bff cu alta fata de aproape un an.
Eu desenez de câteva luni, unii mă lauda fiindcă desenez destul de ok, s-a apucat și ea.
Pentru cei care ați citit până aici...
Ce metode de răzbunare sa folosesc contra ei? ( preferabil sa fie ceva subtil dar sa o facă să sufere)

5 răspunsuri:
| iAMVi a răspuns:

laughing laughing laughing
Metoda de razbunare cea mai buna este sa te antrenezi sa desenezi cat mai bine, cand o sa vada cati te lauda o sa se oftice clar, chiar daca n-o s-o aratewinking

| JustAGirl333 explică (pentru iAMVi):

As incerca, dar unele desene ale ei sunt furate de la mine

| iAMVi a răspuns (pentru JustAGirl333):

Atunci o sa o angajez eu sa fure o banca, mai fac si eu un ban, nu de alta dar vad ca se pricepe de minune la furat...cam orice laughing

| JustAGirl333 explică (pentru iAMVi):

? lol
Ok...

| Ch0co a răspuns:

Am citit tot. Razbunarea e rea.