| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de niste idei. sunt cu un baiat de nici o luna de zile pe care nu-l cunosc foarte bine nu-i stiu asa bine pasiunile, ceea ce ii place sau nu sa faca.Si bineinteles intr-un timp atat de scurt nu poate avea incredere in mine pe cat as vrea eusadde scurt timp mi-a spus ca se simte singur cu toate ca are prietenii lui langa el apoi mi-a spus ca doar eu il pot face fericit.ma intreb cum as putea sa-l fac fericit si multumit ca ii cu mine daca nu stiu mai nimic din tot ce ii place si cum as putea sa-i castig increderea? Va rog mult de tot sa ma ajutatisad
Multumesc anticipat! kiss

2 răspunsuri:
| i.love.me a răspuns:

Pai ii poti castiga increderea cu timpul.si atunci cand este singur, incearca sa il intelegi si sa te pui in locul lui si sa il ajuti cum poti tuhappy
si o sa vezi ce o sa va iubitihappy

| senorita.ro a răspuns:

Depinde in primul rand de varsta voastra. Daca ar fi sa luam o varsta de 17 ani, probabil el se referea la Sex... de fapt cam la asta cred ca s-a referit, indiferent de ce varsta are ( peste 14 - 15 ).
Pentru mai multe secrete si detalii in dragoste, acceseaza www.Senorita.ro