| anonim_4396 a întrebat:

am nevoie de niste idei. sunt cu un baiat de nici o luna de zile pe care nu-l cunosc foarte bine nu-i stiu asa bine pasiunile, ceea ce ii place sau nu sa faca.Si bineinteles intr-un timp atat de scurt nu poate avea incredere in mine pe cat as vrea eusadde scurt timp mi-a spus ca se simte singur cu toate ca are prietenii lui langa el apoi mi-a spus ca doar eu il pot face fericit.ma intreb cum as putea sa-l fac fericit si multumit ca ii cu mine daca nu stiu mai nimic despre el si cum as putea sa-i castig increderea? Va rog mult de tot sa ma ajutatisad
Multumesc anticipat! kiss

2 răspunsuri:
| ☺Þĺ†ĺ©†☺ a răspuns:

POi vorbiti si voi ca nha de aia sunteti impreuna nu sunteti numa pentru "sex" acum nu spun de tine in generalthinking, pentru sarutari etc...trebuie sa fiti si foarte buni prieteni in acelasi timp adica de aia esti cu el sa vorbiti cam orice nu stiu asta e parerea meathinking

si vorbiti si voi tie ce iti place bla bla bla adica altfel nu stiu cum as putea sa imi dau seama ce iar putea place persoanei de langa mine daca nu comunic cu ea. si intr'o casnicie ca sa mearga sotul trebuie sa vorbeasca cu sotia sa isi dea sfaturi unul altuia etc etc...asa si cu voitongue pai are nevoie de tine fii alaturi de el intreaba'l ce are cu ce il poti ajuta bla bla bla

increderea o castigi fiind naturala sa te porti cu el asa cum esti tu nu te forta sa faci ceva ce nu poti face s'ar putea sa dai gres

iar daca intr-adevar tine la tine ma rog pe parcurs ca intr'un timp atat de scurt nu cred ca are cum sa te iubeasca asa muuuuult... daca tine la tine o sa aiba incredere in tine pentur ca o relatie ca sa mearga trebuie sa se bazeze pe incredere, sinceritate hmmm etctongue

succes pupbig hug

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Vrea sa te culci cu el.si nu numai atat.trebuie sa faci si sex cu el/daca vrei sa aiba incredere in tine, trebuie sa te sacrifici. tu. el nu. el te poate parasi mai tarziu si sa-ti spuna; ce sunt eu de vina ca tu ai fost fraiera si m-ai crezut? si uiteasa, voi trebuie sa stati cu picioarele in sus ca sa le castigati increderea, iar ei ...de ce sa se mai casatoreasca cu voi? daca voi le dati degeaba? ia spune-mi? ca daca erau vremurile astea mai demult si eu faceam la fel. dar la noi daca lasa-i insarcinata una de 17 ani, ori faceai puscarie ori o luai de soata, la bine si la rau, pana moartea .etc.etc.la cele mai mici de la 17 in jos deja erai pus in zege si la canal, sau la stuf in delta. da acum? trai nineaca pe banii babachii.de la 12 ani, e ceva nu? un progres remarcabil ca sa nu-i spun regres.