| Sierra97 a întrebat:

Am nevoie de o parere in legatura cu ceva. Nu demult am cunoscut un baiat, si in ciuda faptului ca el are prietena mereu se baga in seama imi cere sa-l ajut cu chestii banale si tot timpul ma tachineaza cu glumite referitoare la aspectul meu fizic ( gen,, ce scunda esti si uratica " etc ) Prietenele mele imi spun ca el ma place de aia face asa insa eu nu cred asta ci doar ca asa e el un tip glumet si asa ii place lui sa rada.

Răspuns Câştigător
| BTWIN a răspuns:

Si eu cred ca te place si incearca sa-ti atraga atentia dar intr-un mod mai ascuns...nu-si da cartile pe fata happy

| Sierra97 explică (pentru BTWIN):

As vrea sa stiu ce as putea face in continuare adica ma smt intr-un fel prost ca el are prietena si eu vorbesc cu el puppy dog eyes

| BTWIN a răspuns (pentru Sierra97):

Vezi si tu cum evolueaza lucrurile... daca iti da semne mai clare ori ii spui ca nu esti interesata de el si ca nu vrei sa-i strici relatia ori poti sa-l accepti si sa fii cu el.Depinde de ce simti, de ce vrei tu happy

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Cred ca ii place de tine.