| anonim_4396 a întrebat:

Buna am nevoie de o parere sincera! ce credeti despre spusele acestea?
https://www.facebook.com/......345360162/

2 răspunsuri:
| RainmakerX a răspuns:

Eu unul sunt complet de acord cu aceste spuse.
Trecutul este trecut...nu il poti schimba. Ce a fost a fost... daca vrei sa indrepti ceva atunci poti sa indrepti doar viitorul. Cum poti sa faci asta? Prin tot felul de gesturi mici pe care le faci in prezent. Daca ai avut un trecut rau atunci asta este viata, nu ai cum sa schimbi asta dar daca ai un viitor rau atunci deja nu mai ai pe cine sa dai vina. Este doar vina ta intrucat nu ai stiut cum sa te concentrezi pe ceea ce trebuia in prezent.
Prezentul inseamna aproape totul. Viitorul si trecutul nu au cum sa schimbe prezentul insa prezentul poate sa schimbe viitorul, sa faca din el unul mai luminos atat pentru tine cat si pentru cei dragi tie.
Este doar parerea mea.
Bafta!

| Kenya a răspuns:

Nu imi merge linkul!