| anonim_1471 a întrebat:

am nevoie de putin ajutor! Trebe sa slabesc cateva kg(minim 3-4) pana incepe scoala! Deci am nevoie de solutii care sa functioneze, plss! Ce-a mai buna si ce-a mai usoara solutie de a slabi cateva kg primeste Fundaaa! Am nevoie urgent!

Răspuns Câştigător
| annkaa a răspuns:

CEau:*
incearca sa mananci sanatos,mai putine dulciuri si grasimi,mananca mai multe fructe. legume nu manca mancare de la fast-food, si fa abdomene, azi mai putine maine mai multe poimaine mai mult si tot asa...si poti alerga si dimineata si seara prin parc, vreo 30 de minute, asa sigur vei slabi bafta:*