| Violletta18Vio a întrebat:

Am nevoie de sfaturi...sunt fata si vreau sa ma tatuez, pe maini. Toata lumea imi spune sa nu o fac pe maini dar eu nu vreau in alta parte pentru ca acolo imi place. Voi ce credeti? E ceva gresit?

3 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

Este alegea ta dacă vrei unde vrei să îl faci. Să știi doar că cele de pe mâini și degete se decolorează în scurt timp, adică cam după un an se mai vede 50%.

| IoanaRoman09 a răspuns:

Faci ce vrei cu corpul tau.

| Laila12Izabela a răspuns:

Nu e gresit.E alegerea ta.Eu mi-am tatuat pe mana un citat iar pe cealaltă două aripi de înger. Nu e nimic gresit. Din contra, mie mi se pare un act curajos.