| madalina_7864 a întrebat:

Bunahappyam nevoie de niste sfaturi de la voi pentru urmatoarea problema:unui amic de al meu ii place de mine cam de vreo 9 luni asa.Mereu imi spune ca ii place de mine si daca vreau sa stau cu el iar eu de fiecare data ii spun ca nu stiu s-au ca ma mai gandescstraight face. Problema este ca mie nu prea imi place de elstraight face, si i-am explicat lucru asta el imi spune sa ii dau o sansa ca nu o sa am de pierdut, si nu stiu ce sa facthinking Ce ar trebuie sa fac mai departe? credeti ca ar fi bine sa ii dau o sansa acestui baiat si poate pe parcurs sa ajung sa imi placa de el? voi ce a-ti face daca ati fi in locu meu? chiar nu stiu ce sa fac si am nevoie de sfaturi de la voi, va rog mult!

Răspuns Câştigător
| Mirela a răspuns:

Am fost si eu cam in aceeasi situatie.pana la urma am ramas cei mai buni prieteni, pentru mine era mai simplu intr-un fel...dar pentru el sunt sigura ca nu era asa simplu ca nah-tinea la mine.Inima ta ce-ti dicteaza? Ce sa faci? Caci nu intotdeauna inima "gandeste"la fel ca si creierul.Asculta-ti ce crezi ca e tu mai bine pentru tine : inima / creierul. Aveti grija de voi big hug si daca cumva hotarasti sa-i dai o sansa sa-ti dovedeasca ce fel de iubit poate fi, la multi ani impreuna love struck!

3 răspunsuri:
| Florin a răspuns:

Aici are si el dreptatea lui,nu ai de pierdut, si de indragostit pe parcurs, sunt sanse.Pararea mea ca ar trebui sa incerci,ce poti pierde? Si daca as fi in locul tau,as incerca.Dar, cati ani ai, poate o sa te si ajutam la alte intrebare la acest subiect.

| Mirela a răspuns:

Hei :* Madalina.ce ai hotarat pana la urma?batting eyelashes

| madalina_7864 explică:

Pai m-am gandit mai bine si ii voi da o sansa sa vadkiss