| MOLDOVAFILM a întrebat:

Buna am nevoie de un ajutor zilele acesta sunt invitat la o zi de nastere la colegele mele din clasa sunt 2 surori gemene ce implinesc 17 ani ce cadou pot sa le fac? ajutati-ma va rog?

3 răspunsuri:
| YesOMG a răspuns:

Pai trebuie sa le cunosti foarte bine pentru a le lua ceva sa tina minte mereu si sa fie foarte fericite. Trebuie sa le iei ceva ce sa le scoata in evidenta. daca sunt gemene ai putea sa le iei ceva ce sa le placa si lor. ce stil urmaresc! Poti sa le iei un tricou pentru fiecare! Daca sunt clasice, iale ceva ce sa le placa, cum ar fi ceva clasic.
Unele fete vor sa fie una mai frumosa decat cealalta. deci, poti sa le iei o trusa de machiaj care ar costa 5 - 10 lei / bucata ..asta ar ramane bani si pentru tine! Poti sa le iei un parfum. am vazut parfumuri la 10 lei la Leonardo, care sunt cu parfum de flori sau alte chestii, dar care au si sticlute care mai de care mai interesante! - Sper ca te-am ajutat!

| Olivia28 a răspuns:

-o bratara
-un parfum
-o bluza draguta
-un ruj
-un inel
-un lant
-o bratara
+o ciocolata/o cutie cu bomboane

| Cristina152 a răspuns:

Buna! Le- ai putea da:
*un lantisor cu initiala numelui
*un o bratara a prietenie (daca va intelegeti bine)
*o bluza
*machiaje
Sper ca ti-am dat niste idei