| Girgoci_Andrei_2000 a întrebat:

As avea nevoie de ajutor. O fata de la mine din clasa m-a invitat la ziua ei si nu stiu ce cadou sa ii iau... E mai timida si nu prea vorbesc cu ea

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O esearfa thinking, o cutie cu bomboane (vezi sa fie personalizata, gasesti o multime in Diverta) si o floare.

12 răspunsuri:
| asul10 a răspuns:

=]]]]]]]]
Dulciuri.
Tipic, si ok. :-)

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Poti sa-i iei ceva de imbracat. Uita-te aici, sunt lucruri de la 50-60 lei in sus.
http://www2.hm.com/......bluze.html
Daca esti zgarcit, poti sa-i iei bluza asta la 23 lei. Va fi bucuroasa, mai ales daca scrie H&M pe ea.
http://www2.hm.com/ro_ro/productpage.0244637006.html
Sau asta.
http://www2.hm.com/ro_ro/productpage.0249426010.html

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Cand sa zic ca te-ai imbunat si tu, macar pentru un copil, ai dat cu mucii in fasole laughing Puteai totusi sa nu spui zgarcit, era mai elegant daca spuneai,, un buget mic,,

| DarkOrbitMoon a răspuns (pentru FABULOSUL6000):

Dar nu sunt eu buna mereu? sad

| FABULOSUL6000 a răspuns (pentru DarkOrbitMoon):

Eee,ba da.Dar ironia nu te paraseste nici in cele mai bune momente ale tale happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un parfum

| danutzu96 a răspuns (pentru anonim_4396):

++

| danutzu96 a răspuns (pentru danutzu96):

Un parfum si o Stalinskaya. rolling on the floor

| anonim_4396 a răspuns (pentru danutzu96):

Ce vrea sa zica "++"? daca e pus la misto, soarta. eu cand eram la 14 15 ani parfume duceam la ziua de nastere la fete

| danutzu96 a răspuns (pentru anonim_4396):

Adica +1, scuze eu la scoala fac C++ si in cod asta inseamna +1hee hee

| anonim_4396 a răspuns (pentru danutzu96):

Si eu am facut c++ dar daca pui doar "++" numai la ala nu ma gandesc laughing

| Kyılε a răspuns:

O Milka (fetele adora Milka) si un parfum acolo ceva.