| zuziOoO a întrebat:

am nevoie de un editor de videoclipuri cu care sa pot adauga muzica pe fundal si sa scriu pe videoclip anumite lucruri multumesc anticipat funda desigur

Răspuns Câştigător
| TheFACKYouTub a răspuns:

Cel mai simplu si mai usor editor video e cel instalat pe windows se numeste Windows Live Movie Maker si il gasesti aicea.e free si il folosesti cat vrei...il recomand cu incredere si e bun pntru incepatori.dar cautal si calculator scrie asa Windows Live Movie Maker poate e instalat.
Succes si sper ca ai respunsul care in asteptai

1 răspuns:
| xSlot a răspuns:

Buna.Incearca sa folosesti SonyVegas.Eu il folosesc si e super... Sper ca ti-am fost de ajutor