| irina222 a întrebat:

am nevoie de un raspuns rapid, va rog ajutati`ma crying. Maine ma duc la un concurs de fizica. Stiti cumva dinc e lectii imi va da subiectele, mai precis? Eu am scris un caiet mare de matematica, si nu am cum sa repet totul foarte bine in cateva ore. Multumesc. happy

Răspuns Câştigător
| vladutz_9733 a răspuns:

Pai
sa stii ca si noi am dat test si sigur iti va da exercitii cu densitatea si M.R.U(miscare rectilinie uniforma) sau MRV(miscare rectilinie variata) sa nu uitam de viteza si de proble sa afli Distanta sau viteza mai mult din astea sunt sigur sa stii!tonguewinking
si tare mult vreau sa primesc cat mai multe fundite sa devin expertbig grin adica daca mi-a dai nu ma suparbatting eyelashes

4 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Iti da probleme care se bazeaza pe teorie.
invata din manual si din caiet si totul va fi bine!

| irina222 explică:

Clasa a6-a, dar din ce lectii?!

| dyddyyyx18 a răspuns:

Pai... Iti da probleme. Cred.
Pe ce cls esti?
Succes la concurs! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar daca nu o sa iti dea din fiecare lectie cate o problema, vor atinge toate punctele... Din cate imi amintesc din a sasea: erorile, densitatea, viteza, lungimea, diferenta dintre masa si greutate(acum nu mai stiu cum ati facut si ce capitol ati terminat). Si mereu la concursuri de ating toate lectiile, deci daca ai ambitie, vei invata tot(desi trebuia sa inveti la timp si acum sa recapitulezi).