| cameleonii a întrebat:

Am nevoie de un raspuns urgent si promit fundita! Ce caiet imi trebuie pentru Fizica pe clasa a 6 - a? De matematica mic sau mare?love struck

9 răspunsuri:
| fluturas a răspuns:

Caiet mic, de matematica
poti si de romana daca vrei, dar e mai bine de mate happy

| L a răspuns:

Depinde de preferinta profesorului, unii au un fix si iti cer caiet mare si altii vor mic.Depindewinking. ia-ti unul mic si unul mare sa fi sigur.`/a

| AndreeaaaaX a răspuns:

Conteazarolling on the floor

Oricum eu nu ma luam dupa profa'laughing

| madalina2727 a răspuns:

Eu consider ca cel mai bun e caietul mic.eu si in liceu n-am avut caiete mari decat la mate in rest mi se parea un lucru aiurea sa ma plimb cu un caiet mare dupa mine tot timpul anului. daca aveam asa la fiecare materie probabil ca-mi rupea spinarea.acum sunt si profesori care vor un anume caiet, dar la voi in clasa a 6-a sigur nu vor avea ce comenta, mai ales ca este primul an cand faceti fizica.Bafta la invatat, este o materie frumoasa daca o sa inveti bine inca de la inceput!

| vaa a răspuns:

IN clasa a 6 a?
Caiet mic.
Desi se scrie mult, abia in a 8a profii va cer caiate mari.

Deci, caiet mic.

Stii, depinde de prof. Poate sa spuna mic sau mare.Depinde de piticii care ii are.

| Lalysuka a răspuns:

Noua ne-a cerut un caiet mare de clasa si unul mic de teme. Funda?

| thyna a răspuns:

Caiet mic de matematica.
Te pup.

| Diana0987 a răspuns:

Eu fac fizica din a 5-a si tot caiet mic ne cere.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Paihee hee caiet studentesc de mate