| SadSmiles a întrebat:

Am nevoie de un sfat. de ceva timp imi place de un baiat de la liceu despre care nu stiiu mai nimic (stiu doar ca este in clasa a 11-a iar eu sunt in clasa a 10-a). il vad aproape zilnic cand plec acasa sau cand ajung la scoala dar el nici macar nu stie ca exist.
cum as putea sa fac cunostinta cu el, sa ma fac remarcata?
Va rog ajutati-ma!

1 răspuns:
| Vladuthz a răspuns:

Nu prea ti-as recomanda sa te faci,, remarcata" ca s-ar putea sa o dai in bara si sa te faci de ras laughing, cel mai bine incearca sa faci cumva rost de idul lui, sau sa-i dai eventual add pe facebook daca afli numele lui, si de acolo sper ca te descurci thinking Numai bine!