| blackberryth a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor! Am 3 luni la dispozitie sa slabesc intre 10-15 kg! Si nu stiu ce sa fac pentru a scapa repede de ele! Va rog un pic de ajutor!happy

Răspuns Câştigător
| Pisiiii a răspuns:

Si eu am cam 4 luni sa slabesc tot 10 kg.Am 57 acum si vreau sa ajung la 47-48 pentru ca in iunie am banchetul si nu vreau sa arat oribil in rochie.Eu zic sa incepi usor cu "cura" si dupa incepi din ce in ce mai tare.Adica nu incepi brusc sa nu mai mananci si sa faic mult sport ca nu iti va fi binePentru incep renunta sa mananci dupa 6-7 seara si fa 5-10 minute de sport pe zi. Dupa putin timp renunta la prajeli si fa mai mult sport si tot asa...renunti la dulciuri apoi la sport si in 3 luni sigur o sa se vada rezultatele...:* Adica na, eu asa sper in cazul meu laughing

| Trisina_George_1961 a răspuns (pentru Pisiiii):

Nu manca dupa ora 18, nu fuma, nu consuma alcool, nu face sex si in numai doua saptamani, pierzi... 14 zile din viata.

1 răspuns: