| Maiaaiaia a întrebat:

Am nevoie urgent de sfatul vostru.M-am despartit de vreo luna de iubitul meu si intre timp am inceput sa vorbesc cu un alt baiat.De cietva aile acest baiat imi zice ca ma iubeste si ca vrea sa fim impreuna.Ne intelegem foarte bine,ne cunoastem foarte bine.E un baiat foarte dragut,de treaba si imi place de el, dar si Fostul meu imi zice sa ne impacam.Cu fostul meu m-am despartit deoarece am vrut ambii sa luam o pauza.Eu inca il iubesc si el tot ma iubeste, am petrecut clipe frumoase.Nu stiu ce sa fac, nu vreau sa-l ranesc pe acest baiat dar nici pe fostul meu.Cateva sfatuturi, va rog. FUNDA

3 răspunsuri:
| Corinnààà a răspuns:

Daca totusi nu vrei sa ranesti pe nici unul pune o pauza la amandoi si iti vei da seama de cine ai nevoie si in ce fel. Daca si acum esti hotarata da-i drumul, in viata nu-i poti multumi pe toti.

| Bellee a răspuns:

Spune-i adevarul.

| MystoganFT a răspuns:

Spune-i celu`i deal 2 baiat ca ai deja un iubit si cred ca va intelege!