| anonim_4396 a întrebat:

Help please.Buna.mai acum ceva tim m-am despartit de iubitul meu din cauza mea pentru ca nu am stiu ce vreau. dupa 3 luni ne-am impaca.acum ne intelegem bine. dar parca e mai rece ca inainte.nu prea ma suna.eu ii dau prima sms.imi zice ca ma iubeste si ca daca vb prea des se plictiseste.in 3 luni eu am mai stat cu un baiat si nu ia picat bine deloc dar m-a iertat.acum ma mai iubeste sau nu? nu stiu ce sa cred. Multumesc

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Daca iti spune ca ''daca vb prea des ma plictisesc'' lasa de dorit asta nu e iubire! cand tii la o persoana nu te plictisesti niciodata de ea! gaseti mereu ceva nou la ea! imi pare rau pentru tine ca ai un asa iubit! Tare ma bucur ca al meu chiar tine la mine!

| georgiana a răspuns:

Pai eu zic ca asteapta o schimbare din partea ta si de aceea te lasa pe tine sa faci primul pas!

| myrazvy a răspuns:

Pai si intre mine si partenera mea a fost la fel

| doar.eu a răspuns:

Schimbarea lui de comportament ii bine motivata. Poate ca el nu te mai vede cu aceeasi ochi si nu mai area asa multa incredere in tine.Si pe buna dreptate. L-ai parasit si imediat ai fost cu altul.Cred ca si el isi pune aceeasi intrebare: Il mai iubesti? Si din cauza acestui dubiu, cred eu, se poarta asa rece si distant