| Biutza13 a întrebat:

am nevoie urgenta de ajutor sad Azi mi-a venit menstruatia. si maine am programat cu niste prieteni sa mergem la bazin. Menstruatia nu trebuia sa vina azi de obicei ea venea mai tarziu si tinea 3-4 zile. Ce as putea sa fac? fara O.B nu folosesc. Ar fi vreo problema daca intru in apa fara absorbant? Sau cum sa intru?! crying
Funda!:*

Răspuns Câştigător
| PufuleteRozz a răspuns:

Eu nu te-as sfatui sa intri in apa mai ales daca esti la a 2-a zi de menstruatie. Cel mai bine este sa stai acasa si sa mergi alta data la bazin happy

3 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Lol,cum sa intri fara absorbant? Stai acasa, domnisoara, nu ai ce sa faci.

| caus3lov3ya a răspuns:

Lol de intrat in apa fara absorbant in niciun caz. OB era o sol buna, dar daca nu fol..asta e porgrameaza pentru altadata.

| teo2345 a răspuns:

Pai am fost si eu odata in situatia asta, si am intrat in apa cu absorbant doar ca mi-am luat niste pantaloni scurti in loc de chiloti, si nu s-a intamplat nimic "ciudat" dar totusi sa ai mare grija! Funda?