| MissGreenDots a întrebat:

Am nevoie urgenta de o dieta! Va rog, ce dieta imi recomandati?

1 răspuns:
| Mădiiiiie a răspuns:

Bună! Eu urmez un fel de dietă, adică nu știu dacă se poate numi așa, eu beau ceai verde chinezesc. Am auzit ca ajuta digestia mult, și alte chestii. Uite aici poți citi efectele benefice : http://www.sfatulmedicului.ro/......erde_9453. Pot preciza că eu sunt destul de grăsuță și beau ceaiul ăsta de prin luna martie. Poate vin și alții cu idei mai bune. Eu sper că te-am ajutat, Multa bafta! :)