| Mariaaaavev a întrebat:

Am o colega de banca care in ultima vreme ma enerveaza tare. Inainte era foarte draguta cu mine si amabila. Acum s-a schimbat complet. Are fite, cauta cearta, isi da ochii peste cap cand vorbesc :/ Nu inteleg ce s-a intamplat brusc cu ea. Cauta nod in papura. Ma trateaza ca pe sclava ei. O irita toata lumea. Am vorbit cu ea si mai avea putin si ma calca in picioare de nervoasa ce era. Sunt eu nebuna? Mi se pare doar mie ca acest caracter este nepotrivit?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar fi cazul sa-i spui in mod direct printr-o discutie face2face, fara menajamente ca te deranjeaza profund comportamentul adoptat de ea in ultima vreme. Scurt clar si la obiect pentru a intelege ca nu vei tolera in continuare comportamentul de mironosita cu ifose de mahalagioaica. big grin

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Poate are probleme in familie sau de sanatate sau e stresata si obosita

| Krax256 a răspuns:

Pai de ce nu o iei deoparte si s-o intrebi frumos care e problema ei? Poate are ceva necazuri pe acasa si nu stie sa-si gestioneze furia. Daca poti s-o ajuti fa-o, daca nu, schimba banca.