| KimBianca a întrebat:

Buna TPU ^^. De la o vreme sunt tot mai nervoasa straight face. Ma trezesc prost dispusa.Ma enervez din absolut orice. daca imi zice cineva ce nu`mi convine incep sa tip, sau sa vorbesc sictirit. in ultima vreme i-am urat pe toti. m-am certat cu colega de banca, cu cativa colegi, cu prietenu` si cred ca din vina mea eu si vara`mea[bf ] ne-am distantat un pic straight face. deci? un sfat? ce sa fac sa-mi revin?straight face fara misto`uri. FUNDA love struck

Răspuns Câştigător
| Sheherezada a răspuns:

Odihneste-te mai mult! Sigur e din cauza stresului. Si mie mi se intampla sa ma cert cu prietenele si sa distantez de ele in timpul sesiunii. Odihneste-te, asadar, fa-ti ordine in ganduri si totul va fi ca inainte.

1 răspuns:
| Ammy93 a răspuns:

Sincer, si eu am fost asa... si inca is. Nu exista o explicatie logica pentru asta. Incerca doar sa nu te razbuni pe toate lumea. Si eu m-am certat cu colega de banca. Poate ca te deranjeaza ceva, sau dormi prost.