| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o intreare? am o prietena care are ft mult par pe tot corpul iar eu nu am nici o idee cum as puteao ajuta din afara de epilat. sugestii?

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Am auzit ceva ca exista o operatie [este destul de scumpa, si nu cred ca se poate aplica minorilor] care nu stiu. ii face ceva si nu-i mai creste par deloc dupa aia [decat in cap normal laughing]. Altceva, in afara de asta si epilat nu are ce face.

| Cathea19 a răspuns:

Poate folosi suc de lamaie sau apa oxigenata sa decoloreze parul.Substanta pe care o alege (ori lamaie ori apa oxigenata) trebuie aplicata regulat dar nu lasata mai mult de 3-5 min, altfel provoaca arsuri.