| adrian18vasilache a întrebat:

O idee pentru dragobete? ce credeti ca ar puteao face pe prietena mea sa simta foarte bine?

1 răspuns:
| MandarinaRoz a răspuns:

Lasa-i niste trandafiri si ciocolata cu un mesaj la usa.In mesaj ar putea scrie ceva de genul vino... (aici scrii locatia) daca este un restaurant ii poti cere chelnerului sa pregateasca mancarea preferata a prietenei tale. Dupa aceea v-ati putea plimba prin parc, uitandu-va la luna si la stele, iar acolo sa-i faci cadou un inel un colier...