| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Am o intrebare, blugii cu turul lasat pentru fete m.ai sunt la moda? big grin Funda

Răspuns Câştigător
| Genevive a răspuns:

Da, in mare parte, insa sunt mai multe tipuri de blugi cu turul lasat. Cei care au ramas cat de cat la moda sunt cei cu turul putin lasat [exact atat cat sa stea largut la fund si bazin, sa nu arate ca si cand ai fi facut pe tine] si usor strech

2 răspunsuri:
| Stefi1 a răspuns:

Da.dar toti blugii... fundita? bye:*:X

| numelenuconteaza a răspuns:

Nu stiu, dar iti zic un secret. Gramatica mai(pentru tine e m.ai) e la moda.