| kosmii a întrebat:

Cu ce piese vestimentare se pot asorta blugii cu turul lasat la fete?

7 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Nu prea sunt genul meu, dar am vazut multe fete care poarte cu tricouri largi, lasate pe un umar, iar pe sub cu sutien sau eventual un maieu.

Multa bafta!

| kosmii explică:

Turul*..scuze

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Cu o pereche de pantofi cu toc înalt si vîrf ascuțit.

| Cherilyn a răspuns:

Eu una prefer sa-i asortez cu o pereche de tenesi viu colorati si-un tricou mai larg, eventual cu umarul gol...

| piti77 a răspuns:

Blugi cu turul lasat, alaturi de un maiou si de sandale tip gladiator. Iata combinatia verii! Adauga ansamblului niste bijuterii etnice si o geanta tip postas din piele si vei avea tinuta potrivita pentru o fashionista care se respecta!
Blugi cu turul lasat alaturi de o geaca scurta de piele si un top mulat. Iata combinatia ideala pentru sezonul rece!
Pentru o tinuta relaxata: poarta blugii cu turul lasat alaturi de o bustiera si de sandale plate! Nu uita de ochelarii tip pilot pentru o tinuta sic!
Pentru o seara cu prietenii, opteaza pentru un look mai rafinat: blugi cu turul lasat, un top negru, mai elegant, un sacou si pantofi cu toc inalt lacuiti. In ceea ce priveste accesoriile, mizeaza pe o poseta neagra si pe bijuterii din argint

| piti77 a răspuns:

Blugi cu turul lasat, alaturi de un maiou si de sandale tip gladiator. Iata combinatia verii! Adauga ansamblului niste bijuterii etnice si o geanta tip postas din piele si vei avea tinuta potrivita pentru o fashionista care se respecta!
Blugi cu turul lasat alaturi de o geaca scurta de piele si un top mulat. Iata combinatia ideala pentru sezonul rece!
Pentru o tinuta relaxata: poarta blugii cu turul lasat alaturi de o bustiera si de sandale plate! Nu uita de ochelarii tip pilot pentru o tinuta sic!
Pentru o seara cu prietenii, opteaza pentru un look mai rafinat: blugi cu turul lasat, un top negru, mai elegant, un sacou si pantofi cu toc inalt lacuiti. In ceea ce priveste accesoriile, mizeaza pe o poseta neagra si pe bijuterii din argint