| alina_5238 a întrebat:

Am o intrebare cam...stupida. Cum sa fiu amuzanta?big grin
Ms:*:*

Răspuns Câştigător
| Akid a răspuns:

Si nu e stupida intrebarea
daca tu vrei sa afli ceva nu inseamna ca e stupid
:*

3 răspunsuri:
| luiza a răspuns:

Mai intai ar trebui sa zambesti cat se poate de des, (eu zambesc si cand salut pe cineva) daca tu zambesti atunci si cel sau cei de langa tine are tendinta sa o faca. Asta tine de atitudine! Apoi ar trebui sa poti da replici cu tenta amuzanta, sa stii si sa poti spune bancuri sau glume amuzante.

| Akid a răspuns:

Pai: uitete la tv tot timpul si vei auzi glumite si tot felul de replici amuzante
uitete la bancur pe neth`

| MrXXXdude a răspuns:

~_^ wtf?
pai cu zambetul pe buze, spui glumite care sa fie putin inteligente dar sa nu se prinda toti ratatii.
dar totul tine de personalitatea ta