| candydream a întrebat:

Care este cea mai amuzanta sau stupida intrebare care ati gasit-o pe TPU?

Răspuns Câştigător
| Fetita a răspuns:

laughing))))... pe mine ma exaspereaza alea cu id-urile vedetelor, alea chiar sunt stupide... onutzu tu nu esti normalrolling on the floor

23 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Amuzante sunt putine, stupide multe. Mie personal nu-mi plac intrebarile cu ''dau fundita'' iar amuzanti sunt unii useri fara macar sa posteze ceva la trivia/amuzante, desi in general acolo rad uneori pana nu mai pot, unele bancuri sau glume ale catorva utilizatori inveselindu-mi ziua.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

"cum se face sex"? e prea penala!

Răspuns utilizator avertizat
| Razvan a răspuns:

"M-am masturbat cu un castravete. O sa nasc muraturi?
M-am masturbat cu periuta. O sa nasc Colgate Total sau Colgate Fresh Mint?
M-am masturbat cu dusul. O sa nasc o fantana arteziana
M-am masturbat cu coada maturii. O sa nasc un mop?"

Cu tot neamul lor.Amin

| Sოﺁℓε a răspuns:

Asta happy

| Adredemesconf a răspuns:

@maryus Vezi-ti de traba ta, ok?

| Lluvia a răspuns:

Buna!

scria una ceva d genu' "am fost la garla sh unde am facut baie erau baieti barbati. oare e posibil sa fiu insarcinata? si sunt virgina"
deci omg rolling on the floor))))

| evoke a răspuns:

Pe mine ma ingrozesc intrebarile cu idu`rile vedetelor. straight face Ca si cum, vedetele si-ar lasa id-ul pe mana unor oameni, ca apoi tot globu sa le apara in lista. laughing Sau mai era una... " Buna. happy Am 12 ani si caut iubit intre 10-18 ani. happy " straight face Sunt multe intrebari stupide, dar acum nu-mi vin in minte.

| Hmmmm a răspuns:

Sunt multe intrebari stupide p aici.
daca mi-am introdus degetul, salamul, periuta, creanga, cremvustiul, carnatul, castravetele, lingura, parizelul, tubul d crma, rimelul in vagin mai sunt virgina? dar pot ramane insarcinata daca mi-am introdus degetul in vagin? nu aveti idiul lui hannah montana si justin beieber? cand vine hannah montana si justin bieber in Romania? cine vrea sa ma dezvirgineze? cine vrea sa se cupleze cu mine? daca am facut sex imbracata sunt insarcinata? daca a ramas sperma p pantaloni sunt insarcinata? daca mi-a rama sperma p deget si p urma am pus degetul p vagin sunt insarcinata? daca faci sex in apa ramai insarcinata? daca inghiti sperma ramai insarcinata? ce gust are sperma? daca o am d 19 cm e bine? daca am vaginul d 9 cm e bine? cine vrea fundita?
astea sunt doar cateva dintre intrebarile stupide care imi vin acum in minte.si imi mai amintes d o doamna care cauta un politist d 40 d ani divortat p aici ca sa se casatoreasa cu el, si mai era una care avea paduchi d vreo 2 ani.sunt mult prea multe intrebari stupide p aici...

| Lαααα a răspuns:

Stupida; caut prietena!=]]=]]
amuzanta; care e idu` lu Jb?=]]=]]

| Reinkaos a răspuns:

De unde pot downloada melodia asta? ( da nici macar nu punea linkul melodiei )

| Maiels a răspuns:

Una a intrebat Am 12 ani si eram cu un barbat pe strada el m-a luat in vila lui si m-a atins la putzulika(limbaj de rahat mai avea) si dupa m-a dezbracata, iar dupa aceea am vazut o puta lunga si groasa dupa am simtit o durer si dupa sa facut placere, Credeti ca am gresit? LOL xD

| M.madallina a răspuns:

Cine are id-ul lui hannah montana?laughing

| Bubu a răspuns:

" Cum sa scap de paduchi?"
" E ceva rau daca imi plac sa fac sex cu o pers de acelasi sex cu mine? nu sunt gay". ceva d genu laughing
"Care vrea fundita?" l-)

"Buna". asta nici nu e intrebare. l-). era la conversatii laughing
"Daca mi-am bagat un deget in pasarica nu mai sunt virgina?" rolling on the floor

sunt mai multe, dar nu-mi mai aduc aminte happy

| KaTaLyN a răspuns:

E una chiar deasupra ta. mi-a venit cel mai repede in minte, iti dai seama laughing) cica: DACA AI PUTEAI SA-TI PUI O DORINTA, CARE AR FI? deci noi momentan nu avem inca dreptu sa ne punem dorinte. e la fel ca atunci cand faci un cont pe un site, nu s-a dat drumu inca la pus dorinte rolling on the floor)

| Loryoficial a răspuns:

O alta intrebare stupida pe care am citit-o era : daca intra sperma in vagin poate sa iasa pe fund? laughing asta ma amuzat foarte mult sau o alta intrebare pe care am citit-o : da lemnu creste in copac? rolling on the floor

| robertdulcerau a răspuns:

Unu de zicea ca are 9 sau 10 ani si zicea ca este arnormal ca are penisul de 7. 8 cm laughing

| sylvie a răspuns:

Mie-mi plac alea "Ce sa scriu la ABOUT Me pe hi5? pls nu imi dati spam!"

| dyenutza01 a răspuns:

Aaa... Deci asta e cea mai idioata!laughing Am murit de ras cand am citit-o! laughing Suna cam asa: Sotia mea este insarcinata, dar nu ii mai vine menstruatia! Oare ii bea bebelusul sangele? Deci, thmn! Am muritrolling on the floorlaughing

| BlueBaby a răspuns:

Zicea unu :,, Caut femeie in C-ta pentru baiatul meu de 11 ani pentru vrea sa faca sex si nu are cu cine. nu e mic, eu am facut-o prima oara la 8 ani" si una i-a raspuns,, sunt dispusa, daca e mai vorbim in privat" am ramas ceva de genu WHAT THE FUCK?!?!:O

| Vero1996 a răspuns:

Sunt 2 care imi vin acum in minte prima ar fi una care a facut *** neprotejat sh parteneru ejaculase in ea sh intreba dk poate ramane insarcinata sh a 2 a e o intrebare din partea unui baiat care intreba dc trebuie sa poarte sutien neaparat ca lui nu ii plac fetele care poarta nici macar bustiera

| VacaVacuta a răspuns:

Apa ingrasa?laughing

| angelsnastea a răspuns:

Cea mai stupide era"de cite ori va schimbati lenjeria"