| Uutttyuu a întrebat:

happy
Am o intrebare... cat costa acele pastile de slabit Super Slim?
In ce farmacii se gasesc? Multumesc anticipat! :*
Dau funda! :*

Răspuns Câştigător
| OnuOnulică a răspuns:

Le gasesti la Nature Plant si costa 55 de lei.

Sunt 30 de pastile in total si trebuiesc consumate toate daca ai inceput sa iei una.

| Uutttyuu explică (pentru OnuOnulică):

Multumesc frumos! :* funda-i a ta! happy

| OnuOnulică a răspuns (pentru Uutttyuu):

Cu placere happy

4 răspunsuri:
| Sieb a răspuns:

Nu-ţi recomand sub nicio formă pastile de slăbit! După un astfel de tratament, la scurt timp vei pune dublu şi va declanşa şi o serie de probleme pe care înainte nu le aveai. Indiferent pentru cine sunt, ele nu ar trebui consumate!

| Uutttyuu explică (pentru Sieb):

Iti multumesc frumos pentru sfat :* dat totusi, as vrea sa stiu la ce pret se gasesc si unde le pot gasi. big grin