| Clara20 a întrebat:

am o intrebare:cum vi se pare jocul metin2?

11 răspunsuri:
| MenInShadow a răspuns:

Frumos! E foarte frumos si distractiv jocul, insa te plictisesti repede daca joc mt2 ro.Joaca un server privat, pentru ca este mai amuzant. Eu am jucat 2 ani jumate pe ro, si mi-am pierdut timpul.
Uite cateva metinuri tari: mt2 adventure, mondial mt2, mt2 speed ro.
Astea sunt cele mai tari. Vezi insa ca mondialu nu merge sa faci cont, dar eu astept, pentru ca ala este cel mai tare mt! Si vezi ca speed ro nu stiu in ce limba e, insa merge greu, are lag.
Adventure e in spaniola, dar merge bine, e usor si distractiv
Si mondialu la fel ca adventure, doar ca e in franceza happy
funda?

| BiscuiteCuCiocolataa a răspuns:

Mi se pare o prostie ! .

| dyannee a răspuns:

Stupid.Nefolositor.Naspa.Nimic interesant.

| Monna a răspuns:

E interesant, palpitant, dar creeaza dependenta (proprie experienta). Cu toate astea sunt destul de multe persoane cu varsta intre 10-12 ani, care nu stiu sa se comporte si de aceea jocul lasa de dorit. Dar sunt si oameni de treaba pe care tii poti face ca prieteni si cu care te poti intelege chiar foarte bine.

| RockTheNation a răspuns:

A fost destul de frumos jocul happy " a fost "! Nu mai joc de 1 an si ceva dar nu-mi pare rau, stateam in casa numa` ca sa ma joc... Nu cumva joci pe Lupus? sau te confund...

| InSaNe_6155 a răspuns:

parerea mea este ca : metin e un joc frumos... cu unele baguri dar nu-i problema mare numai ca jocul e copiat dupa lineage 2 si WoW in unele faze dar in rest e ok happy m-am jucat is eu acum 2-3 ani vreo 3-4 luni a fost marf incearcal merita ii dau nota hmmm 7.50

| RaluuX a răspuns:

Buna! Jocul mi se pare interesant, mai ales grafica si caracterele.O singura problema:Am fost o anumita perioada dependenta de metin2.Acum joc rar.Si totusi nu stiu daca era mai bine sa nu fi descoperit metin2.

| ady_9556 a răspuns:

Multi o sa iti zica "e super" dar e ca si counter'uhappy dependenta!happy

| holyGuard3 a răspuns:

Metinu e cel mi tare joc din 2000 si pina acum e cel mi calume joc

| Mihai_8442 a răspuns:

Un joc interesant sa iti umple timpul liber

| Gabor_Gabi_1999 a răspuns:

E de nota 11. Daca te apuci de el n-o sa te poti lasa. Funda?