| Hollocause a întrebat:

Buna am o intrebare foarte rusinanta ( pentru mine.)
De cateva zile ma dor sanii si dimineata vad ca se fac mai tari? Ma dezvolt?(imi cresc?) Sunt foarte ingrijorata

Răspuns Câştigător
| Priiincesss95 a răspuns:

Stai linistita nu e nimic rusinos, e ceva normal, te dezvolti.Multa sanatate.

4 răspunsuri:
| Catenstein a răspuns:

Da te dezvoltihappy
stiu cum eoh go on
nu ai dc sa te jenezihappy
este ceva normalhappy

| NimeniNuiPerfect a răspuns:

Nu ai motive de ingrijorare...doar te dezvolti.atat tot. daca se agraveaza durerea spune-i mamei tale sau mergi la medicul de familie

| EmyJail999 a răspuns:

Datongue daca faci sex cresc si mai repedetongue si pe noi barbatii ne doare pu-lalaughing)

| Georg411 a răspuns:

Daca vrei sa stii mai multe cauta pe noifetele.ro... o sa gasesti tot ce iti trebuie :*