| spotlight a întrebat:

Buna am o intrebare pe care cred ca si-o pun foarte multi adolescenti asa ca mine care au acnee am vazut la tv o reclama televizata cu gelul dermonu antiacnee este bun chiar functioneaza ma refer la cei care lau incercat sau poate alta crema sau gel care chiar functioneaza.pa

Răspuns Câştigător
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună dimineața.
Majoritatea cremelor/gelurilor, nu au dat rezultate bune.
Acneea se tratează, de obicei cu remedii naturiste (zeamă de lămâie, vitamina A și vitamina B3). Suplimentar, se poate administra și o pilulă de vitamina E, 400 mg.
Baftă!