| Roxynikka a întrebat:

Buna big grin

Si eu am o problema cu cosurile si punctele negre, nu pot spune ca am o acnee severa.

A incercat cineva gelul Dermonu?

3 răspunsuri:
| Mirunelu a răspuns:

Eu nu m-as increde in produsele de la teleshoping. Pe langa ca este scump nu ai siguranta ca va avea efectul dorit. Incearca ceva geluri de curatare, care suntmai ieftine, intai si vezi daca au efect. Eu folosesc Garnier Pure: 3 in 1 gel, exfoliant si masca. Imi place mult, mi se pare ca are efect asupra punctelor negre si imi place sa se aplica odata la 2-3 zile. Daca te intereseaza arata asa http://4.bp.blogspot.com/......278119.gif si e la pret cam 20 lei, l-am luat din carfur.

| MeritaSaMaiFiuAsa a răspuns:

Buna pentru cosuri si puncte negre eu folosesc un sapun cu glicerina se gasesc la magazine sau daca nu la farmacii.Dar se merita si nici nu este scump

| Annaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Incearca Zynerit.