| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o intrebare pentru cei care se simt! de ce dupa fiecare raspuns spuneti "funda?" si emoricoane? persoana aceea và va da funda daca meritati . eu nu inteleg lamuriti-ma si pe mine laughing de ce sunteti disperati dupa funda cu ce va ajuta?

6 răspunsuri:
| Esperança a răspuns:

Au impresia ca daca au funde multe ajung Experti TPU, insa nu prin rank si funde ajungi expert, ci prin calitatea raspunsurilor!
Dar si funda iti aduce 100 de puncte, altii zic 10 acum nu stiu care raspuns e corect happy

| abubusd a răspuns:

Pentru ca unele persoane sunt disperate sa aiba cat mai multe like-uri si sa devina experti... lol.

| Elenaaa23 a răspuns:

Fundele iti aduc puncte in plus si astfel creste rankul. Mie nu imi place sa cersesc fundele si nici sa mituiesc cu ele. Ca am vazut la multe intrebari funda+vot.(am mai pus si eu asa la unele intrebari cand eram in criza de timp si nu imi raspundea nimeni blushing )

| alexalexandrusincerul a răspuns:

Pentru ca nu au ce face, sau pentru ca vor sa creasca in rank.personal nu suport pe cei care fac asta, pentru ca ei pentru asta stau pe site, desi ar trebui sa stea pentru a ajuta, nu pentru puncte.

| gazza01 a răspuns:

Se pune "funda + emoticon/vot" pentru a amintii celui care a pus intrebarea sa te aprecieze happy daca meritzi. Funda :* laughing))))

| The4Ever a răspuns:

Spun asa pentru ca sunt disperatide funda ca uni vor sa devina un grad mai mare decat junior alti nu au ce face
Funda?(glumeam laughing )