| WohooAmTreiFunde a întrebat:

Bai oamenilor, nu mai tot ziceti "Funda?" dupa fiecare raspuns pe care il dati... E cam patetic si injositor, sunteti disperati dupa niste funde virtuale care nu ajuta la nimic. Acum ajung la intrebare: chiar asa, la ce ajuta aceste funde?

Răspuns Câştigător
| jvEcu a răspuns:

Alynutza, presupun ca e sarcastic si sunt de acord cu el happy.

4 răspunsuri:
| march a răspuns:

happy

Spre exemplu mie imi place sa am multe Fundite la profil. happy

Funda? laughing

| alynutza a răspuns:

Pai demonstreaza cat de "saritori"ajutatori, inteligenti, cum vrei am fostwinkingFunda? Funda?laughing

| alynutza a răspuns:

App imi place nickname-ul taulaughingu de ce te bucurai ca primisei o fundalaughing?thinking

| olteanaidalucretia a răspuns:

Nu ajuta sa stii ca te sustin nici eu chiar nu pricep!happy