| MiSskAt-xx a întrebat:

Am o intrebare pentru fete: ce crema anti-acneica folositi? Sunteti multumite de ea?:d si. de unde as putea s-o iau? happy
Multumesc.

3 răspunsuri:
| laptopnews a răspuns:

Tenul si probelemele lui difera de la o persoana la alta, iar organismul reactioneaza diferit. daca mie imi face bine o anumita crema, nu inseamna neaparat ca iti va prii si tie. Cel mai bine mergi la un medic dermatolog care e cel mai in masura sa iti recomande un tratament conform cu tipul de acnee pe care il ai, si a tenului bineinteleshappy

| pikco a răspuns:

Eu am un mini-gel E`rossan se numeste, ceva de genu` si e bun. Oricum eu nu am foarte multe cosuri (bat in lemn), dar alea care apar si care evident ca ma deranjeaza le dau cu acest gel. Si zineritul e bun si inca unu skinoren tot happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am folosit o groaza de creme(ten gras)cand aveam si mai rau imi faceau.Am folosit Zineryt si a fost foarte bunwinking. Il gasesti la farmacii si costa in jur de 30 de lei.Il poti folosi doar o data pe zi (inainte de culcare si-l lasi pana dimineata, dupa care te speli pe fata). Rezultatele apar destul de repede(dupa 5 zile). La inceput da senzatia de arsura, care trece dupa aproximativ 2 saptamaniwinking. Succeswinking.