| crissa20 a întrebat:

am o intrebare pentru toti cei care vor sa-mi raspunda!

Ce parere aveti despre o fata cu ochii caprui spre verde, bruneta, la 1, 65 inaltime 58 kg, si dimensiuni 95-70-92?

vreau o parere sincera! multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
| SmRpT a răspuns:

Presupun ca alea sunt marimile tale si vrei sa stii ce parere are lumea despre tinethinking ........esti OK!winking

5 răspunsuri:
| SMarius a răspuns:

Uite cu ce seamana descrierea ta:am o casa cu 4 camere, multe ferestre, mobilata toata, in camera mea am si televizor...intelegi? pune o poza cu fata si vedem ce si cum!

| Reek54 a răspuns:

O poza ne-ar fi ajutat mult.

| heiii a răspuns:

Pai..conteaza si cati ani ai. greutatea este normala. poate maxim 3 kg sa slabesti. dupa dimensiuni, ai putini colacei la burta, dar in rest foarte bine. nu este nimic ce nu se poate remedia cu putin efort din partea ta.

| Vibrations a răspuns:

Sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex sex

| Vibrations a răspuns:

Am uitat ceva... SEX