| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o mare problema.Maine trebuie sa fac obtiuniile pentru admitere la liceu si am cateva nedumeriri.Deci am media de admitere 8.91straight face si as vrea sa intru la un profil real (gen mate-imfo) dar la liceele bune este media prea mare deci mai mi-a ramas filologie sau stinte sociale.Nu stiuuu ce sa alegcrying.
La filologie ultima medie de admitere din 2010 a fost 8.64 iar la stinte sociale 8.73.

Vreau sa mentionez ca nici un profil nu prea ma atrage dar imi place liceeu (LMV din Ploiesti)

ce sa aleg? sfaturiii plzz.

Răspuns Câştigător
| alinnephilim a răspuns:

Salut, eu in locul tau as alege stiinte ale naturii, ai multe de aflat nu este un profil plictisitor, aflii mai multe despre lume. Daca vrei sa faci cu adevarat cariera in orice, alege profilul mate-info (recomandat de toata lumea )