| John1234 a întrebat:

Buna tpu..am media de admitere 9.17, ...as putea sa intru la stiinte sociale :sunt 28 de locuri iar ultima medie 8.64 sau la mate info:sunt 112 locuri, ultima medie 8.87

2 răspunsuri:
| elena999 a răspuns:

Sunt doua profile diferite. Daca iti place matematica, iti recomand mate-info. Daca iti place romana sau psihologia, ar trebui sa te duci la stiinte sociala.Dar ai grija ce alegi, la stiinte sociale nu dai bacul la mate, ci la istorie.

| Zoey112 a răspuns:

Poti sa intri in ambele locuri dar iti sugerez sa alegi mate info