| KaRy a întrebat:

Am o mare problema,se apropie banchetul si nu stiu ce rochie sa-mi cumpar, sunt slaba (42 kg la 1, 63m) si am picioarele prea subtiri si pe tocuri arata si mai rau crying( ce tip de rochie sa port sa ma avantajeze? pentru ca n-o sa ma simt deloc in largul meu daca fac o alegere gresita crying un sfat, va rog

1 răspuns:
| irinuk28 a răspuns:

De ce optezi pentru o rochie daca nu te simti in largul tau?! Ai putea totusi ca in loc de tocuri sa porti niste balerini, sau platforme nu foarte inalte.Totusi,nu vad de ce sa te simti jenata toata durata banchetului datorita unei rochiiwinking.In locul tau as opta pentru o pereche de blugi sau pantaloni de ocazie, o pereche de pantofiori comozi si un sacou dragut.Imbraca-te cat sa te simti tu confortabil nu doar de dragul de a purta o rochie.Bafta!