| rolly14 a întrebat:

Hey! Peste 2 luni am banchetul de sfarsit de clasa a 8 a si chiar nu stiu ce rochie sa port pentru ca eu am si o mare problema! Am gambele foarte subtiri, as putea spune exagerat de subtiri si evident ca nu pot purta rochie scurta iar cu rochie lunga si dreapta as arata ca la 30 de ani.Imi puteti da un sfat ceva sau niste site-uri cu ce as cam vrea eu?

Răspuns Câştigător
| cosmin21 a răspuns:

Si ce daca ai gambe subtiri, cum ai vrea sa le ai ca astea? http://www.google.ro/......tp?/imgres pentru o fata e normal sa nu aibe gamele mari.

4 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Eu ti-as propune o rochie scurta, fara bretele si rosie, sigur vei atrage toate privirile.
Succes!

| rolly14 explică:

Apropo eu am inaltime 1, 56, bustul il am potrivit adica nici prea mare nici prea mic iar la talie am 70.

| Amber_4825 a răspuns:

Ok si eu sunt la fel...dar crede ma mai bine ia-ti o rochie scurta dar orice culoare in afara de negru si in nici un caz nu ti lua una lunga pentru ca vor rade probabil ceilalti sper sa arati bine

| likealollypop a răspuns:

Si eu am avut problema asta anul trecut big grin totusi, am purtat o rochie scurta big grin important e sa te simti tu bine cu colegii tai pe care poate nu-i vei mai vedea pentru mult timp.