| Clauditza a întrebat:

Buna am o mare problema sunt OBSEDATA de Spike adica in fiecare minut ascult muzica lui noapte ma culc cu gandul la el il visez ahh ce vise frumoase >:"love struck ma puteti ajuta sa scap de obsesia asta mersi.

14 răspunsuri:
| viatadecacatt a răspuns:

Da si eu sunt obsedata (ceva de genul) de Donyhappy
Ee, lasa ca iti trece tie pana la urma.

| Bubble a răspuns:

Stiai ca e virginsmug?

| D A R i U t S s A a răspuns:

O sa-ti treaca.:*
Tocmai il ascultam Spike-scandal.
Nu-ti face griji din cauza asta este frumos sa ai asa un "idol"
Oricum bine ca ai ales acest "idol" bun.si cine stie ce alt cantaret.
te pup.

| vintageheart a răspuns:

Pai ai putea sa nu mai asculti muzica sa, sa dai posterele, pozele etc. cu el de pe pereti si uitate la cat mai multe alte vedete si asculta si alta muzica.nu stiu daca functioneaza sfaturile mele insa merita sa incerci.

| Clauditza explică:

Degeaba imi place Spike si gata dar partea cea mai rea este ca nu pot sa merg la concertul lor din TU-R vin la Bacau si pers sub 18 ani nu au voie ce naspa!

| Clauditza explică:

Da stiam si de interviu si ca e virgin

| franck2222 a răspuns:

Cine este spike?
Te intreb doar casa pot sa te ajut.

| cristian_5654 a răspuns:

Stii nu vreau sa te dezamagesc dar...Sa stii tu ca cel mai frumos vis e cel ce nu se va indeplini niciodata. Vrei nu vrei trebuie sa accepti asta.Si eu visez la Jeniffer Lopez dar din pacate nu mi-a pot permite stai linistita ca treci printr-o perioada pe care u o intelegi altfel ai sa-ti dai seama atunci cand iti gasesti un baiat pe care sal iubesti.Ai grija...Visele sunt doar vise

| pacman a răspuns:

Si eu ascult spike si gues who... zilnic! dar nu cred ca sunt obsedat thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=rOGISLnJMrg
Stiai de asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca sa te ocupi cu alt ceva sa treaca timpul si sa-l uiti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, si eu ascult spike. incearca si uh sa ascultzi alta muziq, iti dau cateva exemple: arrsura, nane, guess who.happy sper c o sa iti placa

| nimenialtu_4198 a răspuns:

Cum sa iti placa spike si sa vrei sa scapi de el si de noptile nedormite?! n`as putea sa nu asc spike!

| somebodyMe34 a răspuns:

Am citit undeva ca poti scapa de o obsesie pentru o vedeta imaginandu-ti-o in situatii penibile, precum: sa se impiedice, sa faca pe el. Oricum sa stii ca nu dureaza mult. Gandeste-te ca e imposibil sa traiesti cu el si incearca sa-l regasesti intr-un baiat mai accesibil tie. peace