| Jskehy33939beb a întrebat:

Buna am o mare problema va rog sa ma ajutati crying( sunt contipata rauu dar nu pot, nu imi vine sa nu fac. de fapt imi vine sa fac. si numai pot sa ma tin si daca ma duc la baie iese doar putin si se blocheaza varful si e tare rau.fff si nu pot nici sa il scot nici sa il tin in mine ca am senzatia ca fac si nu pot ramane blocat asa ca nici sa imi bag acolo cv, supozitoare, nu si incerc sa țin, sa il tin in mine, dar nu pot parca iese dar mor de durere crying( plang. sunt fata si am 14 ani. ce sa fac ca numai suport ma doare rau burta si fundul stau degeaba la closet, si nu pot este foarte tare am senzatia ca am o piatră in fund si ma doare rau, scuzati-ma ca m-am exprimat direct dar nu stiu ce sa fac si cine sa ma ajute. imi este tare rusine sa ma duc la spital. ca trebuie sa ma dezbrac de pantaloni nu? si problema este de ieri si nu stiu de ce. mi-am luat dulciuri si am mancat cu compot si cu ciorba, multa apa, si ciocolata de asta cu fructe. dar degeaba mai rau acum ca am mancat parca numai pot sa ma tin si parca fac pe mine dar daca ma duc la baie..am spus problema* este mult mai mare ca anusul meu. si nu pot..ca el este deja tare si este blocat in fund. dupa una si alta sunt si pe stop si ma doare burta si sunt si plina de sange. va rog nu radeti ajutati-ma nu stiti cum ma simt crying(( plang de dureri.

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Un medicament care te scapa de constipatie si te face sa mergi la wc

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Mergi la farmacie si ia-ti un laxativ

| Jskehy33939beb explică (pentru Freya1):

Ce este ala?

| Freya1 a răspuns (pentru Jskehy33939beb):

Un medicament care te scapa de constipatie si te face sa mergi la wc

| Jskehy33939beb explică:

Scuzati greselile dar m-am grabit sa scriu ca nu stiu ce sa mai fac.

| Jskehy33939beb explică:

Ok mulțumesc dar numai am putut de durere si am incercat sa il scot eu... cu manusi. iti multumesc, acum incerc sa mananc ceorbe si lapte..fructe multe. si sper sa numai am problema asta sad