| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o mica problema va rog raspudeti cati mai multihappy dau funda si voturihappy
pai am problema cu picioarele eu nu sunt grasa. dar totusi as vrea sa le am ceva mai subtiri si de o vreme am inceput sa fac muschi in partea de jos la gamba si se vede naspa. nu imi placestraight face si am uitat sa precizez ca fac 1 data sau de 2 ori pe saptamana sport.cum as putea sa am picioare mai subtiri fara sa fac muschi pentru. ca mi se vad tot mai tare. sunt ceva exercitii sau alta cale?happy

3 răspunsuri:
| yasser25 a răspuns:

Incearca sa alergi... dupa minewinking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Da.am sa incerclaughing poate o sa meargalaughing

| GeorGEBlaCKRidER a răspuns (pentru anonim_4396):

Is multe exerciti, si ca sa le descriu aici imi ia mult, trimite printr-un mesaj privat idu tau si iti explic pe yahuhu happy