| LoOran_1745 a întrebat:

Am o mica problema, ziua nu am pofta de mancare absolut deloc dar in schimb noaptea ma trezesc de 2-3 din somn sa mananc, cand imi e somnu mai drag imi vine foamesad cum sa revin la normal? Multumesc!:*

2 răspunsuri:
| ChocaholicBi a răspuns:

Pai, nu est bine pentru ca daca mananci seara exista riscul de a te ingrasa, incearca sa nu mai mananci daca nu vrei sa devi grasa. Chiar daca iti e foamne dormi la loc si nu mai manca, mananca in timpul zilei chiar daca nu ai pofta. Succes! Pofta Buna ( sper ca te ajuta ) Funda?

| DarkDream a răspuns:

Incearca sa te abti sa mananci 1 noapte si a doua zi manaca la paranz adica pe la mijlocul zilei daca nu merge prima noapte incearca sa faci la fel si a doua noapte e greu dar daca ai vointa reusesti big grin oricum alceva nu prea ai ce sa faci decat sa iei somnifere da nu te-as sfatui